Doprava

Ceny dopravy a přepravní podmínky
 
Doprava po ČR zdarma při objednávce nad 1.000 Kč ( pro společnosti Geis zdarma max. 2 balíky )
 
Doprava po Olomouci zdarma při objednávce nad 400 Kč
 
Partnerské spediční společnosti - ceník

Přepravní služba - Geis cena 100,-Kč

 
dobírka 20,-Kč  
každá další přidružená zásilka   60,-Kč  
maximální hmotnost zásilky CZ/SK 50kg/30kg  
maximální rozměr zásilky 80x60x200cm  

 

 

Způsoby dopravy:

Osobní odběr
Za osobní odběr si neúčtujeme žádný poplatek. Po naskladnění vámi objednaného zboží vás budete obratem informovat, že je zboží připraveno k odběru. Na tuto informaci vyčkejte i v případě, že je u vámi objednaného zboží uvedena dostupnost skladem. Vyhnete se tak možným průtahům. Zboží je možné vyzvednout v naší vzorkové prodejně se sídlem v Olomouci. Přesnou adresu a otevírací dobu naleznete v záložce kontakt.

Doprava po Olomouci
Při nákupu v hodnotě 400,-Kč a více máte možnost využít dopravu po Olomouci zdarma naší přepravou. Po naskladnění vámi objednaného zboží vás budeme v co nejkratším čase informovat, že je zboží připraveno na rozvoz a domluvíme s vámi přesný čas rozvozu. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese v dohodnutém termínu, zboží připravíme k osobnímu odběru. Cena dopravy je určena individuálně, pokud se jedná o rozvoz mimo Olomouc, opětovné doručení, nebo objednávka nepřesáhla výše uvedenou částku 400,-Kč. V takovém případě je nutné dohodnout podmínky dopravy předem. 

Přepravní služba - Geis
V den podání je příjemci zásilky zaslána SMS zpráva s informací o odesílateli, čísle zásilky a dobírce. Balík je doručován následující pracovní den od podání. Před doručením budete telefonicky informování o době doručení, eventuálně máte možnost upřesnit termín a místo doručení. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese v dohodnutém termínu, proběhne ještě druhý pokus o doručení. Pokud nepřevezmete zásilku ani při druhém pokusu, vrací se zásilka zpět k prodávajícímu. Zásilku můžete sledovat zde.

Další informace
U každého přepravce je definována maximální hmotnost a maximální rozměr zásilky. Do hmotnosti zásilky je nutné započítat mimo zboží, také hmotnost obalového materiálu a k rozměrům zásilky připočítat tzv. deformační zóny. Pokud zásilka u dané přepravní společnosti přesáhne povolený rozměr, nebo hmotnost, je zboží rozděleno do potřebného počtu balíků. Pokud u přepravní společnosti neuvádíme možnost přidružená zásilka, je za každou další zásilku účtována plná cena, dle ceníku. Před zasláním zboží vás samozřejmě o rozdělení informujeme. Pokud se jedná o nadrozměrnou zásilku, nebo máte jiné individuální potřeby, prosím kontaktujte nás ještě před objednávkou a společně najdeme nejlepší řešení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.