Janita Januškauskaité-Plungé - Můj osobní závazek vůči vám

Zvířecí kamarádi vždy hráli v mém životě důležitou roli. Odnepaměti jsem je obdivovala a ochraňovala. V mladém věku jsem objevila svět kynologie a stala se jeho součástí. Jako chovatelka několika nádherných plemen jsem se zúčastnila mnoha výstav, abych vyvíjela, učila se a mohla hodnotit na mezinárodní úrovni. Jsem také zakladatelkou Klubu chovatelů pudlů v Litvě. Před dvaceti lety jsem se rozhodla přeměnit své nadšení ve prospěch všech zvířecích kamarádů a milovníků domácích zvířat. V reakci na nedostatek výrobků pro domácí zvířata v Litvě jsme začali zpřístupňovat dovážené výrobky pro domácí zvířata prostřednictvím specializovaných obchodů. Dnes provozujeme na domácím trhu více než 80 těchto prvotřídních obchodů.

Hluboké znalosti o výživě domácích zvířat, které jsme během těchto let získali, vytvořily pevný základ pro první krok – zřízení předního závodu na výrobu krmiv pro domácí zvířata v Pobaltí. Zpřístupňujeme tak naše vlastní výrobky rychle rostoucímu počtu nadšených zákazníků po celé Evropě.

Ochota neustále se vzdělávat, speciální zájem o vědecký výzkum, moderní technologie a také naše nadšení pro inovativní koncepty činí z výrobků značky Nature’s Protection jedinečné krmivo pro psy, zaměřené výhradně na uspokojení skutečných nutričních potřeb  psů. Naše partnerství s evropskými odborníky na výživu psů a předními vědci ve veterinářské a biologické oblasti dodává značce Nature’s Protection exkluzivní vlastnosti a výhody, které zlepší pohodu vašeho psa. Jsem na to nesmírně hrdá.

Gratuluji k vaší volbě krmiva značky Nature’s Protection. Jsem přesvědčena, že na oplátku získáte mnoho let radosti a bezpodmínečné lásky.