Proč jsme jiní.

Why are we different

 

Nature’s Protection a jejich tým veterinárních a nutričních expertů mají hluboké znalosti o zdravé výživě a její vliv na dlouhověkost. Tyto znalosti a zkušenosti uplatňují při sestavování receptur krmiv s cílem zajistit vzájemně prospěšný a zároveň příjemný vztah mezi člověkem a jeho zvířecím společníkem.

 

Celý náš sortiment produktů nabízí nepřeberné množství výhod , které pokrývají většinu konkrétních potřeb z různých fází života a životního stylu. Z tohoto důvodu jsou výrobky prodávány pouze v místech, kde může spotřebitel těžit z individuálního přístupu a poradenství.

 

Naše nutriční filozofie: Vše co Váš pes a kočka potřebují.

 

1. Naše nutriční filozofie je velice jednoduchá, ale velmi efektivní. Naše výrobky neobsahují cokoli co by kopírovalo lidské stravovací návyky.

2. Psům nejvíce prospívá pokud jsou krmeny jako masožravci. Proto vždy na prvním místě ve složení uvidíte maso. Nejedná se o čerstvé maso, ale o sušené. Je to hlavně z důvodu zachování bakteriologické kvality a pro stabilní nutriční profil. Čerstvé maso ve skutečnosti obsahuje velké množství vody.

3. Kočky jsou opravdoví masožravci. Aby přežili potřebují bílkoviny na bázi masa a živočišných tuků. To je také důvod proč také i u receptur pro kočky uvidíte na prvním místě jako zdroj bílkovin maso. Opět je vždy použito sušené maso pro zachování bakteriologické kvality a nutričního profilu. Čerstvé maso ve skutečnosti obsahuje velké množství vody.

4. Naše zdroje tuku dodávají velké množství energie a vyvážené množství mastných kyselin omega 6 a omega 3 podporují zdravou pokožku a lesklou srst. Dále také podporují správnou funkci imunitního systému.

5. Pečlivě vybrané zdroje sacharidů poskytují dostatek energie jak pro práci tak pro hru, zatímco vybraná vláknina podporuje správnou funkci střev.

6. Obsah minerálů a vitamínů je přizpůsoben pro růst a zpevnění struktury kostí a zároveň pro správné fungování ostatních metabolických funkcí. Jakékoliv doplňování vitamínů navíc je tak zbytečné a někdy i kontraproduktivní.

7. Naše receptury jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích. K tomu jsou ještě obohaceny o velmi specifické výhody pro nutriční potřeby které jsou vždy uvedeny na balení pod ikonami.

8. Všechny výhody receptur jsou na balení výrazně uvedena a založena na prověřených vědeckých výzkumech.Nepodporujeme a ani neprovádíme klinické testy na zvířatech! Všechny naše receptury jsou testovány v chovatelských podmínkách nebo v rodinném prostření.

9. Nepožíváme umělá barviva , aromata nebo konzervační látky. Naše výrobky jsou čistě přírodní s přirozenou chutí!

10. V neposlední řadě také inovujeme. Důkazem je MicroZeoGen. Jedinečný nutriční průlom v recepturách Nature's Protection! Nikde jinde tuto výhodu nenajdete!