Život v celé své kráse!

LIVE AT ITS BEST!

Život v celé své kráse!

Značka Nature’s Protection si klade za cíl oslavovat život! Oslavovat jak život domácích mazlíčků, tak život jejich majitelů. Na první místo řadíme skutečné potřeby psů a koček. Je to hlavně proto aby se naši mazlíčci pyšnili zdravým, dlouhověkým životem a zůstali tak dlouho našimi čtyřnohými společníky.

Snaha Nature’s Protection je a vždy byla zůstat co nejblíže k přírodě. To znamená že, zaměřujeme naše úsilí na to, aby byli psi a kočky krmeni jako masožravci. Zkrátka tak jak je příroda stvořila.  I když kočky jsou skutečnými masožravec, psi mohou přežívat jako všežravec. Ale daří se jim mnohem lépe, když jsou krmeni jako masožravci. My ale nemáme zájem nechat psy jen přežívat ... chceme, aby byli krmeni tím nejlepší!

Krmit psa nebo kočku jako masožravce, neznamená, že by měl být krmen pouze masem. To znamená, že zdroj bílkovin, dodávající esenciální aminokyseliny pro metabolismus a správnou funkci těla, by měly být z masa, a nikoli obilného původu (jako je například sója). Proto v krmivu Nature’s Protection vždy najde jako hlavní zdroj bílkovin maso.

To je jen jeden příklad toho, jak je naše nutriční filozofie zcela přizpůsobena přírodním nutričním potřebám psů a koček.

Není náhoda, že logo Nature’s Protection je stylizované a založené na tvaru kapradiny zvané Koru. Koru je také maorské slovo pro "smyčky". To symbolizuje nový život, růst a sílu. Kruhový tvar Koru vyvolává představu věčný pohyb, zatímco vnitřní cívky naznačuje návrat do místa původu. Není divu, že Nature’s Protection přijal tvar Koru jako své logo i když ve stylizované podobě, která může připomenout zatočený ocas psa nebo kočky.

 

Všichni v Nature’s Protection jsme se přijetím „významu“ KORU v dlouhodobě zavázali:

  • "zůstat u původu" psů a koček a neúnavně získávat hluboké porozumění o skutečných přírodních nutričních potřebách. 
  • Zavazujeme se neustále zlepšovat složení krmiv pro psy a kočky a to se zaměřením na přírodu a přírodní doplňky. příroda nám nabízí. S tímto jsme přijali zásadu "věčného pohybu" - Koru. Naše inovace na využití MicroZeoGen je živoucím příkladem tohoto závazku. 
  • Zavazujeme se vyrábět ty nejlepší krmiva pro štěňata a koťata. Pomoci jim prožít "nový život" v plné síle a plným genetickým potenciálem. Využijeme to nejlepší z našich schopností, poskytneme pomoc a poradenství pro vlastníky štěňat a koťat, aby byl zajištěn co nejlepší start do života pro nově získaného společníka. 
  • Zavazujeme se vytvářet své krmivo s maximální péčí a se zřetelem na velmi speciální potřeby během "růstové" fáze psů a koček a respektovat rozdíly velikosti plemene. 
  • Zavazujeme se dodávat krmiva přizpůsobené různým životním stylům, jak pro psy pracovní tak sportovní psy nebo u psy s vysokou úrovní aktivity.

  

V Nature’s Protection jsme hrdí na Koru, náš symbol dokonalosti!